ATA ULUSLARARASI DIŞ TİCARET VE DEKORASYON SAN. A.Ş. Türkiye’nin her yerine satış ve teslimat yapabilmektedir.

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları ATA ULUSLARARASI DIŞ TİCARET VE DEKORASYON SAN. A.Ş. altında anlaşmalı olduğumuz Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ve belirtilen adreste bulunan kişiye yapılmaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler, siparişin verildiği gün kargoya teslim edilir. Bazı istisnalar ürün bir sonraki gün kargoya verilir bunun bilgisinde müşteriye verilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler teslim edilebilmektedir.

Alışverişinize ait ürünlerin tarafınıza ulaşmasına takiben siparişte belirttiğiniz ürünlerin faturası en geç 1 hafta içerisinde e-arşiv veya e-fatura kapsamında oluşturularak sipariş esnasında iletmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

Ürünü farklı faturayı farklı adrese de isteyebilirsiniz.

Ürünü teslim almadan önce dış kutusunu iyice kontrol ettikten sonra kargo görevlisinden teslim alınız, Herhangi bir yerinde sıvı teması veya darbe görürseniz tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Tüm teslimat şartları ATA ULUSLARARASI DIŞ TİCARET VE DEKORASYON SAN. A.Ş.’ye aittir haber vermeksizin değiştirebilir.